Zámecká rallye

2008-05-30

V odpoledních hodinách v pátek 30.5.2008 se sjelo 30 posádek (z toho byly  dvě posádky z německa a jedna z polska) historických vozidel k hotelu Petr Bezruč v Malenovicích  na třetí ročník Zámecké rallye. Ještě v ten den proběhl start první etapy, která vedla na Zámecké náměstí ve Frýdku Místku, kde byli veteráni vystaveny pro veřejnost. Na náměstí přivítala veterány primátorka Frýdku Místku ing. Richtrová Eva, zároveň zde proběhla soutěž elegance. Druhá etapa o celkové délce cca 180 km se jela v sobotu 31.5. veteránisté na trati rallye navštívili postupně zámky v Hustopečích, Lešné a Kuníně. Účastníci absolvovali na trase soutěžní prvky. Za jejihž úspěšné plnění byly ti nejlepší posléze odměněni. Večerní vyhlášení vítězů bylo spojeno s vystoupením Rock & Rolland Marcela Woodmana.